STOPROCENTNÍ VÍKEND VIMPERSKÝCH FOTBALISTŮ

STOPROCENTNÍ VÍKEND VIMPERSKÝCH FOTBALISTŮ!

Muzi – I. A sk. A

Šumavan Vimperk – VODŇANY 1:0 (0:0) branka Radek Podskalský hoste neproměnili v 89. minutě penaltu

Sestava: Hrubý – Pešek, Děd ml., Sýs, Děd st., Blahout, Pospíchal, Podskalský (72. Vondrášek), Pankratz (87. Čech), Málek, Král (90. Psutka)

Hodnocení trenéra Michala Uhlíka:
“Do utkání jsem nemohl počítat se Šípem, Sedláčkem a zraněným Tischlerem. Nečekali jsme jednoduchý zápas, ale nutně jsme potřebovali bodovat, aby nám soupeři v tabulce moc neutekli. V úvodu jsme byli lepší než nás soupeř z Vodňan a vytvořili si i některé šance, které jsme ale bohužel neproměnili. Postupně se ale hosté zlepšili a byli to také oni, kdo měl šance. V prvním poločase nám dokonce nastřelili břevno a v tuto chvíli jsme měli veliké štěstí. Nechtěli jsme především inkasovat a s tím jsme nastoupili i do druhého poločasu. V 53. minutě se nám podařilo vstřelit Radkem Podskalským gól po krásné akci Krále s Málkem. Hosté poté museli vrhnout postupně všechny síly do útoku a my samozřejmě bránili výsledek a vyráželi do rychlých protiútoků. Několikrát jsme šli sami na branku, ale bohužel jsme již žádný gól nepřidali, což nás mohlo na konci hodně mrzet, protože soupeř kopal v 90. minutě penaltu. Kapitán hostí ale nastřelil pouze břevno a my tak získali všechny tři velmi důležité body. Musím vyzdvihnout výkon Krále, kterého svým výkonem dobře doplňoval Málek a taktéž chválím jistého Hrubého v brance. Hosté byli výsledkem asi dost zklamáni, neboť mi jejich trenér Hrachovec po zápase nepodal ani ruku. Což se mi u něj nestalo bohužel poprvé…. V příštím zápase jedeme na derby do Lažišť a na zápas se všichni již těšíme. “

{gallery}vimperk/2015/08_srpen/fotbal_muzi_vimperk_vodnany/{/gallery}

KP starších žáků.

FK Český Krumlov- Vimperk     2-12 ( 1-5 )

střelci:  Chrášťanský J.  4 , Matoušek V., Červený O.Bízek V., Frček L., Uhlík M., Rod O.

sestava: Jaroš M. – Formánek J., Uhlík M., Bízek V., Švarc M.- Matoušek M.,Červený O., Rod O.- Frček L., Chráštanský J.

střídali:  Zahradník J., Uhříček L.

Dnes jsme si trošku spravili chuť, po nevydařeném středečním utkání na “Lokotce”.

“V prvním poločase nám trošku vázla kombinace a větší klid v rozehrávce. Proto byl poločasový výsledek jen 5:1 pro nás.

Ve druhém poločase došlo ke zlepšení a začali jsme více využívat krajní hráče. Přidali  jsme i další góly a většina z nich byla po pěkných akcích. Výsledek byl pro domácí nakonec mírný, protože jsme ještě řadu dalších šancí neproměnili.

Musím ale říct, že domácí nastoupili s řadou mladších hráčů,”dodal trenér Jiří Formánek.

KP Mladší  Žáci – Český Krumlov – VIMPERK  2:6

KP přípravka

Třeboň VIMPERK, starší  3:34, mladší 8:18, Strakonice- VIMPERK, starší 5:22, mladší 4:16.

OP starší přípravka BVIMPERK B – VACOV 27:1.