Béčko otočilo ztracený zápas

Uplynulý fotbalový víkend přinesl tentokrát sušickým týmům stoprocentní úspěšnost, v případě béčka rovnající se fotbalovému zázraku.

Ale popořadě. Krajský přebor měl na programu kolo s pořadovým číslem 13. V něm se na sušickém trávníku představili fotbalisté z Holýšova. Domácí borci nezaváhali a s podstatně slabším soupeřem s přehledem zvítězili, o branky se podělili tradiční střelci – Vrhel a Kočí.

TJ SUŠICE – FK HOLÝŠOV 3:1 (2:1)

Branky: 11. Kočí Radek, 32.,68. Vrhel Miroslav – 41. Valachovič Jan

Rozhodčí: Šlajs Jakub – Špindlerová Zuzana, Mazanec Marek. ŽK 1:2.

Diváků 150.

Podzimní část soutěže se pomalu chýlí ke svému konci, zbývají už pouze dvě kola.

K poslednímu venkovnímu měření sil odjedou hráči sušického áčka v neděli 8. listopadu do Rokycan, zápas se hraje od 14.00.

S podzimem se už rozloučili hráči nižších soutěží. Sušická rezerva se loučila v Janovicích a byl to zápas z kategorie snů. Po prohrané první půli, kterou domácí s přehledem ovládli 3:1, přišla další rána , když janovičtí přidali ve 47. minutě čtvrtý gól. To však sušické vyburcovalo k neskutečnému výkonu. Hattrickem se vyznamenal kanonýr Varga, další gól přidal Tomáš Marek. A závěrem neskutečného obratu byl pátý gól do janovické sítě, který dal v 89. minutě z penalty Luděk Marek.

DUKLA JANOVICE – TJ SUŠICE B 4:5 (3:1)

Branky: 14.,20. Urban Miroslav, 30. Petruška Patrik, 47. Müller Jan – 10.,62.,70. Varga Imrich, 52. Marek Tomáš, 89. Marek Luděk (PK).

Rozhodčí: Habada Vladislav. ŽK 1:1. ČK 1:0 (88. Petruška Patrik)

Diváků 50.

Po skončení podzimní části patří sušickým pěkné 5. místo, navíc nejbližší sousedi v tabulce mají stejný počet bodů.

Tabulka okresního přeboru ( převzato z sumavanet.cz/fotbal )