Sušice přezimuje na druhém místě

Poslední tajenka podzimní části krajského přeboru byla rozluštěna v neděli 15. listopadu. Sušické áčko přivítalo na svém hřišti poslední Slavoj Mýto s cílem zvítězit co největším rozdílem. Existovala totiž šance, že v případě zaváhání Přeštic mohou být sušičtí po skončení podzimní části v tabulce o skóre první. Přeštice však svůj zápas s Chotíkovem zvládly ( výhra 4:2 na hřišti Chotíkova).

Sušičtí fotbalisté také splnili svůj úkol beze zbytku a poslední celek tabulky deklasovali. Hattrick v první půli zaznamenal Vrhel a výsledek utkání pečetil v 57. minutě Jakub Melka. Pro oba střelce to zároveň znamená zápis do sestavy kola. Miroslav Vrhel pak s 18 vstřelenými brankami opanoval tabulku střelců krajského přeboru.

TJ SUŠICE – SLAVOJ MÝTO 4:0 (2:0)

Branky: 21., 38., 49. Vrhel Miroslav, 57. Melka Jakub.

Rozhodčí: Šálková Helena – Lhoták Luděk, Žák Ondřej. ŽK: 0:1.