8.třída rozhodla zápas v posledních 10 minutách

8. TŘÍDA ROZHODLA ZÁPAS PROTI TŘEMOŠNÉ V POSLEDNÍCH 10 MINUTÁCH

HC Strakonice – HC Meteor Třemošná 12:6 (5:3, 2:2, 5:1)

Branky: 4x T. Hanák, 3x T. Hollar, 2x M. Janda, V. Svach, F. Andrle, J. Slanina Asistence: 3x V. Svach, 3x M. Janda, 2x T. Hollar, 2x R. Dub, 2x T. Hanák, J. Budík, Š. Kouba, A. Fabšicová

Sestava: P. Kopolovič – V. Svach”A”, M. Havlíček, J. Koryťák, J. Budík, D. Kašpar, J. Slanina, M. Janda”C”, T. Hanák”A”, T. Hollar, Š. Kouba, R. Dub, F. Andrle, A. Fabšicová.

„V úterý 17. 11 nás čekal další atraktivní soupeř. Poprvé jsme si vyzkoušeli zahrát mistrovský zápas na ZS ve Vimperku proti HC Meteoru Třemošná.“

Již v 1. minutě se ujímáme vedení (1:0). Autorem branky je T. Hanák, kterému asistovali T. Hollar a J. Budík. V 7. minutě střílí další naší branku J. Slanina po asistencích V. Svacha a Š. Kouby (2:0). V 11. minutě přidává další náš příspěvek T. Hollar, kterému přihrávali M. Janda a V. Svach (3:0). Ve 14. minutě dává branku F. Andrle po přihrávkách R. Duba a A. Fabšicové (4:0). Ale v 16. minutě se dostal Meteor do zápasu dvěma slepenými brankami (4:2). Ale v 19. minutě odpovídá T. Hanák brankou na (5:2). V poslední minutě soupeř snižuje (5:3).

Ve 25. minutě soupeř střílí další branku (5:4). Ve 32. minutě opět zvyšujeme náskok brankou M. Jandy po přihrávce T. Hanáka (6:4). Ale Meteor se nevzdává a ve 34. minutě opět snižuje (6:5). V poslední minutě druhé části hry opět zvyšujeme náskok po brance T. Hollara a přihrávce M. Jandy (7:5).

V 50. minutě je Meteor opět zpět v zápase kontaktní brankou (7:6). V 51. minutě odskakujeme brankou M. Jandy po asistenci V. Svacha (8:6). V 58. minutě opět dáváme branku T. Hanákem a přihrávkou M. Jandy (9:6). Běží stále 58. minutě a T. Hanák přidává další naší branku po asistencích R. Duba a T. Hollara (10:6). Soupeř rezignoval a další naší branku střílí v 60. minutě T. Hollar po přihrávce T. Hanáka (11:6). V 60. minutě střílí poslední naší branku V. Svach (12:6).

Dnes to byl divoký zápas s mnoha brankami, ale i takové zápasy přijdou a musíme se z nich poučit. Mužstvo ukázalo velikou týmovou sílu, kdy v rozmezí 10 minut nastřílelo 5 branek a zápas rozhodlo. Velmi důležité vítězství!“