Starší žáci Šumavanu odehráli pěkný zápas.

Třeboň- Vimperk 0:0 (0:0) pk 4:2

sestava: Uhříček L.- Formánek J.,Uhlík M.,Chrášťanský J., Bízek V.- Vintr L., Červený O., Rod O., Švarc M.- Koloušek T., Frček L. střidali : Jaroš M., Vrábel M., Matoušek M., Chvosta V.

Věděli jsme,že nás dnes nečeká jednoduchý zápas a naše očekávání se potvrdilo.Na menším hřišti s umělou trávou byli v prvním poločase domácí lepší a předčili nás ve všech směrech.Ve druhém poločase jsme přidali a tím přišly i naše gólové šance,které jsme nevyužili.Domácí si nevytvořili za celý zápas žádnou šanci a tak zápas skončil 0:0.

Minulý týden jsem litoval zranění Michala Uhlíka. Ukázalo se,že zranění nebylo tak vážné a tak dnes již hrál.Další vážné zranění přišlo dnes.Ke zraněnému Vaškovi Matouškovi přibyl Lukáš Frček,který má ruku v sádře a nevíme jak dlouho bude chybět. Zhodnotil trenér Jiří Formánek