Dnes představujeme ROZÁLKU

logosnn

Letošní Koncert Šumavy na nohou, který se uskuteční 9. 7. 2016 v KD Cihelna Vimperk, je pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka. Hlavním hostem večera bude Ewa Farna, kterou doprovodí kapely When It Rains ze Strakonic a prachatičtí Lucky Brew.

Letos bude podporováno pět dětí ze Šumavy i širokého okolí. Děti jsou ze Čkyně, Horšovského Týna, Chluman, Klatov a Vimperka. Rodiče dětí se spolku přihlásili na základě výzvy, se kterou spolek oslovil praktické školy, mimoškolní zařízení i úřady práce spolupracující s lidmi a s děti s⁠ postižením, aby předali rodičům a opatrovníkům dětí a lidí se 3. a 4. stupněm zdravotního postižení informace o jeho činnosti a ochotě pomoci právě jim.

 

 

otevřená srdceDNES VÁM PŘEDSTAVUJEME:  ROZÁLKU

 

 SNN rozalka predstaveni

 

Osmiletá Rozálka trpí vzácným Williams-Beurenovým syndromem. Jedná se o genetickou poruchu, která se projevuje celou řadou příznaků – srdečními chorobami, ledvinovými onemocněními, stomatologickými problémy, neurologickými poruchami, mentální retardací apod.  Některé příznaky mohou v průběhu života mizet, nové se naopak mohou teprve vyskytnout.

 

Co má Rozálka ráda a co pro ni můžeme udělat

Rozálka má ráda hudbu a zvířata, zejména psy a koně. Líbí se jí u moře, ale jen na břehu – nesnáší totiž vodu. Přitom ale na fotce plave :). Často se jí střídají nálady a nevydrží dlouho u jedné činnosti. Co ji však dokáže zaujmout na delší dobu, je jízda na tříkolce.


Proto rodina využije prostředky získané z Koncertu na pořízení speciální tříkolky pro děti, které mají problémy s motorikou a nemohou se naučit jezdit na kole. Rozálce by rovněž velmi pomohl čistič vzduchu a speciální matrace do postele. Rozálka má velice ráda psy a koně. Kdyby se tedy podařilo vybrat dost peněz na to, aby mohla absolvovat alespoň několik lekcí hipoterapie, udělalo by jí to velikou radost.

 

>>>DOKÁŽEME TO SPOLEČNĚ?<<<

 

 snn rozalka1

 

PODPORA NA HITHIT.CZ

Můžete pomoci členům spolku se samotným uspořádáním koncertu. Tím, že samotný výtěžek z prodaných vstupenek, jde do veřejné sbírky, nemohou si organizátoři nechat žádné peníze na samotné pořádání koncertu. Všichni, kteří činnosti Šumavy na nohou fandí, se mohou stát sponzorem KONCERTU.

 

SNN 2016 deti spolecna

“Děti 2016”

 

Zatím jsme díky vám získali:

>>>KLIKNI PRO AKTUÁLNI INFORMACI O STAVU KONTA<<<

 

Kampaň na www.hithit.cz, jejímž cílem je získat mezi drobnými podporovateli 65.000 Kč. běží do 6. června. V této době stačí jít na www.hithit.cz, vyhledat projekt Šumava na nohou a⁠ přispět na něj jakoukoli částkou. Veškeré informace jak přispět a pomoci tak uspořádat koncert, se dozvíte na zmíněných stránkách.

 

 

 

banner ewa

 

 

VSTUPENKY

Vstupenky lze koupit online na www.ticketon.cz, kde jednoduše zadáte do vyhledávače Šumava na nohou. Fyzicky jsou k dostání ve Vimperku –⁠ v⁠ Trafice U jelena, na baru v KD Cihelna a Městském kulturním středisku. Máte-li blízko do Prachatic nebo do Strakonic, koupíte si je i v tamních Infocentrech.

 

QR kód, který vás přesměruje na online předprodej vstupenek na Šumavu na nohou 2016:

static qr code without logo


 

otevřená srdceZítra vám představíme   DANÍKA

 

snn danik1 

snn deti kolaz

 

 

Celkový rozpočet Koncertu bude zhruba 270.000 Kč. Prostředky na něj získává Šumava na nohou od sponzorů – malých i větších, od města Vimperk i okolních měst a obcí a také žádá o podporu Jihočeský kraj a různé další nadace. Pilířem činnosti spolku přitom zůstává několik jednoduchých zásad. Členové nemají z činnosti spolku žádný hmotný ani finanční osobní prospěch. Chtějí ostatním poskytovat možnost, jak pomoci druhým a ještě se přitom bavit.

Je na každém z nás, jestli se rozhodneme podpořit Koncert, nebo si koupíme lístek a půjdeme se na Koncert podívat. Ale obojí má určitě smysl, každá pomoc se počítá.

SNN2016 letak sponzori A5 web1

O všech aktivitách Šumavy na nohou vás budeme pravidelně informovat.

logosnn              otevřená srdce logo šumava

{jcomments off}