Dnes představujeme VLÁDÍKA

logosnn

Letošní Koncert Šumavy na nohou, který se uskuteční 9. 7. 2016 v KD Cihelna Vimperk, je pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka. Hlavním hostem večera bude Ewa Farna, kterou doprovodí kapely When It Rains ze Strakonic a prachatičtí Lucky Brew.

Letos bude podporováno pět dětí ze Šumavy i širokého okolí. Děti jsou ze Čkyně, Horšovského Týna, Chluman, Klatov a Vimperka. Rodiče dětí se spolku přihlásili na základě výzvy, se kterou spolek oslovil praktické školy, mimoškolní zařízení i úřady práce spolupracující s lidmi a s děti s⁠ postižením, aby předali rodičům a opatrovníkům dětí a lidí se 3. a 4. stupněm zdravotního postižení informace o jeho činnosti a ochotě pomoci právě jim.

 

Posledním z pětice letošních dětí, které  Šumava na nohou tímto konkrétním projektem chce podpořit, je tříletý Vládík.

 

otevřená srdceDNES  SE SEZNÁMÍME S  VLÁDÍKEM

 

 snn vladik 1

 

Vládíkovi jsou teprve tři roky a už má za sebou 8 operací nožiček. Narodil se s oboustrannou vadou chodidel i kyčlí a s vbočeným levým kolenem. V důsledku těchto problémů musí Vládík každý den cvičit a v květnu ho čeká další operace. Vládík zatím neleze, nechodí ani nemluví.

 

Vládíkova záliba v autech

Vládík má ze všeho nejraději vodu. Díky tomu se dokonce těší na rehabilitace, které musí pravidelně navštěvovat – součástí je totiž bazén. Jako správný chlap má zálibu v autech, které parkuje po celém bytě. “Auto” je dokonce první slovo, které umí Vládík vyslovit. Zajímají ho také knihy, dokáže u nich sedět a prohlížet si je velmi dlouhou dobu.


O tom, co bude Vládík za vybrané peníze potřebovat, se rozhodne až po květnové operaci. Všichni doufáme, že operace dopadne dobře a budeme moci Vládíkovi pořídit chodítko.

 

Pokud by odborníci Vládíkovi chodítko nedoporučili, přispěli bychom mu na speciální zdravotní postel, která by pomohla zejména na Vládíkovu kyfózu zad.

 

 

 

>>>DOKÁŽEME TO SPOLEČNĚ?<<<

 

 snn deti kolaz

 

 

 

PODPORA NA HITHIT.CZ

Můžete pomoci členům spolku se samotným uspořádáním koncertu. Tím, že samotný výtěžek z prodaných vstupenek, jde do veřejné sbírky, nemohou si organizátoři nechat žádné peníze na samotné pořádání koncertu. Všichni, kteří činnosti Šumavy na nohou fandí, se mohou stát sponzorem KONCERTU.

 

SNN 2016 deti spolecna

“Děti 2016”

 

Zatím jsme díky vám získali:

>>>KLIKNI PRO AKTUÁLNI INFORMACI O STAVU KONTA<<<

 

Kampaň na www.hithit.cz, jejímž cílem je získat mezi drobnými podporovateli 65.000 Kč. běží do 6. června. V této době stačí jít na www.hithit.cz, vyhledat projekt Šumava na nohou a⁠ přispět na něj jakoukoli částkou. Veškeré informace jak přispět a pomoci tak uspořádat koncert, se dozvíte na zmíněných stránkách.

 

 

 

banner ewa

 

 

VSTUPENKY

Vstupenky lze koupit online na www.ticketon.cz, kde jednoduše zadáte do vyhledávače Šumava na nohou. Fyzicky jsou k dostání ve Vimperku –⁠ v⁠ Trafice U jelena, na baru v KD Cihelna a Městském kulturním středisku. Máte-li blízko do Prachatic nebo do Strakonic, koupíte si je i v tamních Infocentrech.

 

QR kód, který vás přesměruje na online předprodej vstupenek na Šumavu na nohou 2016:

static qr code without logo


Celkový rozpočet Koncertu bude zhruba 270.000 Kč. Prostředky na něj získává Šumava na nohou od sponzorů – malých i větších, od města Vimperk i okolních měst a obcí a také žádá o podporu Jihočeský kraj a různé další nadace. Pilířem činnosti spolku přitom zůstává několik jednoduchých zásad. Členové nemají z činnosti spolku žádný hmotný ani finanční osobní prospěch. Chtějí ostatním poskytovat možnost, jak pomoci druhým a ještě se přitom bavit.

Je na každém z nás, jestli se rozhodneme podpořit Koncert, nebo si koupíme lístek a půjdeme se na Koncert podívat. Ale obojí má určitě smysl, každá pomoc se počítá.

SNN2016 letak sponzori A5 web1

O všech aktivitách Šumavy na nohou vás budeme pravidelně informovat.

logosnn              otevřená srdce logo šumava

{jcomments off}