Gratulujeme vítězi fotosoutěže!

 

Dnešní půlnocí skončilo hlasování o nekrásnější fotografii. Přihlásilo se celkem 32 fotografů, kteří nám představili fotografie s podzimní tématikou. Toto kolo je ukončeno a vítěze čeká odměna v podobě účasti na Workshopu Oehling s fotografem Vláďou Hoškem. Pokračování podzimní soutěže je až do 30. listopadu, kdy zveřejníme všechny fotografie s podzimní tématikou. V tomto podzimním kole se bude soutěžit o zařazení nejlepší fotografie do připravovaného katalogu Fotokalendář Šumavy 2014 a následně o zařazení do soutěže o fotoaparát v hodnotě 13.000,- Kč. 

 

Představujeme vám tři nejlepší fotografie. Vítězkou účasti na Workshopu Oehling se stává Lucie Rambousková z Volar s celkovým počtem 368 hlasů, druhé místo obsadil Jiří Petrák s 232 hlasy a třetí místo Ondřej Spok Doležal se 185 hlasy. Blahopřejeme. 

 

 

1.místo:

 

 

1. místo Lucie Rambousková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.místo:

 

jiripetrak

 

3.místo:

 

3. místo Dodo Spok Doležal

 

 

Soutěž pokračuje!

 

Pro velký zájem o prezentaci fotografií ve fotosoutěži ji organizátor rozšířil.

 

Nové podmínky dávají více možností, jak prezentovat svou tvorbu. Šumava sama o sobě je neuvěřitelnou paletou v každé roční době a je otevřena vám všem, kteří se na ni díváte třeba právě přes objektiv fotoaparátu.

Z úspěšných fotografií, které získají v HITPARÁDĚ nejvíce hlasů, bude sestaven a vydán Fotokalendář Šumavy 2014.

 

První kolo celoroční soutěže probíhá do konce listopadu, tématem je samozřejmě „Šumava – podzimní”. Ze všech přihlášených fotografií bude vybráno 12 finálových, z nichž vyberete tři, které budou zařazeny do připravovaného kalendáře.

 

JEDNODUŠŠÍ HLASOVÁNÍ – pro přidání hlasu se již nemusíte registrovat – stačí kliknout na ikonku pod fotografií, která si vás získala, a přidat jí tak svůj hlas.

 

 

Průběh soutěže:

První kolo „Šumava podzimní”– probíhá až do 30. listopadu 2012.
Hlasovat pro podzimní vítěze můžete od 1. do 15. prosince 2012.

 

 

Informace o přihlášení a podmínky soutěže ZDE