hokej

Okresní přebor Strakonicka v ledním hokeji – 7. kolo

Sokol Cehnice : TJ Sušice 7 : 3 (2:1)(2:2)(3:0)

V dalším kole OP Strakonicka se v sobotu na strakonickém ledě střetlo domácí mužstvo Sokola Cehnice proti hostující TJ Sušice.

Utkání začali lépe domácí, kteří se ujali vedení v 9.minutě po střele Čadka.

Hosté odpověděli v 17. minutě gólem Petra Šaška, kterému nahrál R.Zahálka.Před koncem 1. třetiny zvýšili domácí na 2:1 golem Bažaty.

2.třetinu začali lépe hosté ze Sušice a ve 29. minutě po přesné dlouhé přihrávce od brankáře Martina Šlaise skoroval nechytatelnou bombou do horního růžku Štěpán Broža a srovnal tak na 2:2.

Cehničtí odpověděli v 35. minutě gólem Céra, na zareagovali opět hosté ze Sušice, na 3:3 srovnal R.Zahálka po přihrávkách Blažka a Petra Lembergera. Bohužel 10 vteřin před koncem 2. třetiny inkasovali sušičtí 4. gol , střelec Boška.

Ve 3. třetině už dominovaly domácí Cehnice, kteří hráli na 3 kompletní ůtočné řady,utkání rozhodli dalšími 3 góly o které se podělili opět Boška a Bažata a také exligový hráč Jihlavy Jarda Mareš, který měl navíc i 3 asistenee

Sestava TJ Sušice: Šlais, Zahálka Zedník M.Lemberger,Rendl